Stangehallen Riksanlegg AS
Standardavdeling
Tirsdag 24.01.2023
07.15
Stengt
Hiit-Mix
Simonette Norum
Friskliv
09.00
Stengt
Sykkel45
Ranveig Harkinn
Sal 1 etg
10.00
Stengt
StyrkeSirkel
Ranveig Harkinn
Sal 1 etg
17.30
Stengt
BasisBallIntro
Margit Sørlie
Sal 1 etg
18.30
Stengt
AerobicBasic
Margit Sørlie
Sal 1 etg
19.30
Stengt
IntervallMølle
Torodd Røhjell
Friskliv
20.15
Stengt
Hiit-Kondis
Torodd Røhjell
Friskliv
Onsdag 25.01.2023
08.30
Stengt
Sykkel&Styrke
Ranveig Harkinn
Sykkelsal
10.00
Stengt
Hiit-Mix
Torodd Røhjell, - Friskliv Turnus instruktører
Friskliv
16.30
Stengt
SykkelIntro
Simonette Norum
Sykkelsal
17.00
Stengt
Sykkel45
Jan Erik Hagelund
Sykkelsal
18.00
Stengt
BodyWork
Gry Miriam Hagen
Sal 1 etg
19.15
Stengt
Gla`og svett
Gry Miriam Hagen
Sal 1 etg
Torsdag 26.01.2023
08.30
Stengt
IntervallMølle
Ranveig Harkinn
Friskliv
09.05
Stengt
Core
Ranveig Harkinn
Sal 1 etg
14.00
Stengt
HelseTrimmen
Torodd Røhjell
Sal 1 etg
17.00
Stengt
Sykkel45
Ine Grindal
Sykkelsal
18.00
Stengt
Sterk og bevegelig med ball
Ida Kulstad
Sal 2 etg
19.00
Stengt
Avspenning og bevegelighet
Ida Kulstad
Sal 2 etg
20.00
Stengt
Hiit-Mix
Ida Kulstad
Friskliv
Fredag 27.01.2023
06.45
Stengt
SykkelTidlig
Rita Nordsveen de Flon, instruktører Turnus
Sykkelsal
09.00
Stengt
KraftEkspressen
Torodd Røhjell
Sal 2 etg
09.45
Stengt
Sykkel45
Simonette Norum
Sykkelsal
10.40
Stengt
Avspenning og bevegelighet
Ida Kulstad
Sal 1 etg
17.00
Stengt
BodyWork
Gry Miriam Hagen
Sal 1 etg
Lørdag 28.01.2023
10.15
Stengt
Sykkel45
Ine Grindal
Sykkelsal
Søndag 29.01.2023
10.15
Stengt
Sykkel45
Thea Søberg
Sykkelsal
Mandag 30.01.2023
09.00
Stengt
Trim og Trivsel
Torodd Røhjell
Sal 1 etg
10.30
Stengt
HelseTrimmen
Torodd Røhjell
Sal 1 etg
12.30
Stengt
Mor og Barn
Ida Kulstad
Sal 1 etg
16.30
Stengt
Sykkel45
Ine Grindal
Sykkelsal
17.30
Stengt
Sykkel45
Thea Søberg
Sykkelsal
18.00
Stengt
Sterk og bevegelig med ball
Simonette Norum
Sal 2 etg
18.45
Stengt
Sykkel75
Tor Haugstulen
Sykkelsal
19.00
Stengt
Avspenning og bevegelighet
Simonette Norum
Sal 2 etg