Eidskog Aktiv
Standardavdeling
Tirsdag 21.02.2023
09.00
Stengt
STOR BALL/BOSU 45 M/FYSIOTERAPEUT
Hanne Marit Paulsrud
Gruppesal
17.00
Stengt
SMIDIG 30
Line Kalland
Gruppesal
17.01
Stengt
8. ETP WASA SYKKEL 45 MIN
Ulrika
Sykkelsal
17.30
Stengt
STERK 30
Line Kalland
Gruppesal
17.31
Stengt
INDIVIDUELL VEILEDNING I APPARATSAL 60
Iti Ots
Apparatsal
18.00
Stengt
SPREK 30
Line Kalland
Gruppesal
18.30
Stengt
POWER RACK 45
Iti Ots
Apparatsal
Onsdag 22.02.2023
06.15
Stengt
GOD MORGEN SYKKEL 45/60
Trine B Larsen.
Sykkelsal
08.45
Stengt
SIRKELTRENING M/VEKTER 60
Iti Ots
Gruppesal
10.00
Stengt
AKTIV SENIOR 60
Iti Ots
Gruppesal
17.00
Stengt
NYHET! STERK OG STØDIG 30
Gunn Fjeldskogen
Gruppesal
17.30
Stengt
STEP/STYRKE 60
Gunn Fjeldskogen
Gruppesal
18.30
Stengt
MILITARY FITNESS 50
Ingrid Walmann
Gruppesal
Torsdag 23.02.2023
10.00
Stengt
BASISTRENING MED FYSIOTERAPEUT 60
Eva Østad
Gruppesal
18.00
Stengt
SYKKEL 60
Joe Fjeld
Sykkelsal
19.00
Stengt
KETTLE BELL 60 NB! KL 19.00
Stine Holsether
Gruppesal
19.30
Stengt
INNEBANDY 90 NB! På Magnor skole
Sondre Åsberg
Magnor skole
Fredag 24.02.2023
05.30
Stengt
MORGENFUGL SYKKEL 60
Laila Grønnerud
Sykkelsal
08.45
Stengt
RO 30
Sigrid Lindkjølen
Sykkelsal
08.45
Stengt
SYKKEL 30
Sigrid Lindkjølen
Sykkelsal
09.20
Stengt
STYRKE 30
Sigrid Lindkjølen
Gruppesal
11.30
Stengt
FRISKLIVSENTRALEN 60
Gunn Fjeldskogen, Joe Fjeld
Gruppesal
Lørdag 25.02.2023
10.00
Stengt
Rullering
Gjesteinstruktør x
Gruppesal
Mandag 27.02.2023
05.30
Stengt
MORGENFUGL RO 60
Laila Grønnerud
Sykkelsal
05.30
Stengt
MORGENFUGL SYKKEL 60
Laila Grønnerud
Sykkelsal
08.45
Stengt
RO 30
Sigrid Lindkjølen
Sykkelsal
08.45
Stengt
SYKKEL 30
Sigrid Lindkjølen
Sykkelsal
09.00
Stengt
KOM I GANG I APPARATSAL
Iti Ots
Apparatsal
09.20
Stengt
STYRKE 30
Sigrid Lindkjølen
Gruppesal
10.00
Stengt
AKTIV SENIOR 60 Ingen påmelding!
Sigrid Lindkjølen
Gruppesal
14.00
Stengt
BASISTRENING M/FYSIOTERAPEUT 60
Eva Østad
Gruppesal
17.30
Stengt
STASJONSTRENING 60
Emilie Holseter
Gruppesal
18.30
Stengt
SYKKEL 60
Thomas Malnes
Sykkelsal