Best Helse
Best Helse trening
Mandag 20.05.2019
08.30
BEST Slynge
Gerd Midtdal
09.30
GV Slynge
Gerd Midtdal
10.00
BEST Krefttrening
Ida Amundsen
10.30
GV Stretch
Gerd Midtdal
11.00
BEST Lungetrening
Ida Amundsen
16.00
SPORT Styrke Ungdom 12-14 år
Ida Amundsen
17.00
BEST Bike Intervall
Kjell Engen
17.00
Step intervall
Madeleine Nyland
18.00
Yoga fit
Gerd Midtdal
18.00
BEST Slynge
Ida Amundsen
19.30
BEST Bike 4 x 4
Bente Staavi
20.00
BEST Styrke intervall
Audun Skard
Tirsdag 21.05.2019
09.00
BEST Bike 60
Tiina Toikka
10.15
GV Styrke, balanse og kondisjon
Tiina Toikka
13.30
BEST Hjertetrening
Kristin Dovran
17.15
Styrke 45
Torbjørn Størkersen
18.00
BEST Slynge
Torbjørn Størkersen
18.00
Løpetrening UTE
Gerd Midtdal
18.00
BEST Bike 45
Ida Pedersen
19.00
Energi Step
Madeleine Nyland
19.00
Mensendieck
Torbjørn Størkersen
20.00
Styrkesirkel
Ylva Axelsen
Onsdag 22.05.2019
09.00
BEST Bike 60
Daniela Ohnstad
09.00
GV Slynge
Ingeborg Bjørnstad
10.00
GV Slynge
Ingeborg Bjørnstad
10.30
Bekkenbunnstrening
Stine Seland
11.30
GV Yoga
Gerd Midtdal
16.15
BEST Slynge
Stian Seppola
17.00
SPORT Styrke Ungdom 12-14 år
Stian Seppola
18.00
Step og Styrke 30/30
Tiina Toikka
19.00
Best Bike 60
Anette Eriksen
19.00
BEST Styrke intervall
Marte Knutsson
20.00
Stretch
Madeleine Nyland
20.00
Mindful Yoga
Marte Knutsson
20.30
BEST Slynge
Madeleine Nyland
Torsdag 23.05.2019
09.00
GV Yoga
Marte Knutsson
10.00
GV Styrke
Marte Knutsson
11.00
BEST Lungetrening
Kristin Dovran
12.00
GV Kom i gang
Kristin Dovran
14.45
BEST Hjertetrening
Stine Seland
16.00
SPORT Aktiv Barn 9-12 år
Charlotte Grønneberg
17.00
Styrkesirkel
Charlotte Grønneberg
18.00
BEST Bike Intervall
Ida Pedersen
19.00
Pilates
Madeleine Nyland
Fredag 24.05.2019
06.15
BEST Bike Intervall (45 min)
Madeleine Nyland
08.00
Yoga fit
Gerd Midtdal
09.00
BEST Bike 4 x 4
Tiina Toikka
10.00
GV Styrkesirkel
Ida Amundsen
11.00
Pilates
Madeleine Nyland
11.00
BEST Krefttrening
Ida Amundsen
16.15
Styrkesirkel 45
Gerd Midtdal
17.00
BEST Bike 45
Gerd Midtdal
Lørdag 25.05.2019
09.30
BEST Bike 60
Madeleine Nyland
10.45
BEST Styrke intervall
Madeleine Nyland
Søndag 26.05.2019
10.30
BEST Bike 4 x 4
11.30
Styrke 45
11.30
Yoga fit
Emelie Henriksson