Best Helse
Best Helse trening
Søndag 25.02.2024
10:15
Stengt
4 x 4 Gruppetrening
Irmelin Søvik
Sal 1
11:15
Stengt
Soma Move
Irmelin Søvik
Sal 1
Mandag 26.02.2024
08:30
Stengt
GV Styrkesirkel
Irmelin Søvik
Sal 1
09:30
Stengt
GV Slynge
Gerd Midtdal
Sal 1
10:30
Stengt
GV Stretch
Gerd Midtdal
Sal 1
11:30
Stengt
Best Artrosetrening
Vivi Nyberg
Sal 1
16:00
Stengt
Pilates
Madeleine Nyland
Sal 1
16:00
Stengt
Styrkesirkel oransje sal
Charlotte Grønneberg
Orange sal
17:00
Stengt
BEST Bike Intervall
Kjell Engen
Sykkelsal
17:00
Stengt
BEST Kjernestyrke
Madeleine Nyland
Sal 1
18:00
Stengt
BEST Step
Madeleine Nyland
Sal 1
19:00
Stengt
Yoga fit
Unn Andersen
Sal 1
20:00
Stengt
BEST Bike 4 x 4
Bente Staavi
Sykkelsal
Tirsdag 27.02.2024
10:00
Stengt
GV Yoga
Unn Andersen
Sal 1
10:00
Stengt
BEST Lungetrening
Helene Auensen
Orange sal
11:00
Stengt
GV Styrke, balanse og kondisjon
Tiina Toikka
Sal 1
11:00
Stengt
BEST Krefttrening
Helene Auensen
Styrke sal
14:00
Stengt
BEST Hjertetrenig UTE
Irmelin Søvik, Kristin Dovran
Ute
17:00
Stengt
Styrke og kondisjon
Siren Hansson
Sal 1
18:00
Stengt
BEST Bike Intervall
Siren Hansson
Sykkelsal
19:00
Stengt
BEST Slynge
Siren Hansson
Sal 1
20:00
Stengt
Soma Move
Irmelin Søvik
Sal 1
Onsdag 28.02.2024
09:00
Stengt
GV Slynge
Ingeborg Bjørnstad
Sal 1
10:00
Stengt
BEST Bike 60
Tiina Toikka
Sykkelsal
10:00
Stengt
GV Slynge
Vivi Nyberg
Sal 1
11:00
Stengt
Best Artrosetrening
Vivi Nyberg
Sal 1
16:00
Stengt
Styrkesirkel oransje sal
Ylva Axelsen
Sal 1
17:00
Stengt
Aerobic -kondisjon og koreografi
Ingrid T.
Sal 1
18:00
Stengt
BEST Styrke intervall
Madeleine Nyland
Sal 1
19:00
Stengt
BEST Bike 60
Anette Eriksen
Sykkelsal
20:00
Stengt
Yoga fit
Unn Andersen
Sal 1
Torsdag 29.02.2024
09:15
Stengt
GV Styrke 45 min
Marte Vammeli
Sal 1
10:15
Stengt
BEST Hjertetrening
Irmelin Søvik
Sal 1
11:30
Stengt
BEST Lungetrening
Marte Vammeli
Sal 1
12:30
Stengt
Kom i gang / Styrkesirkel
Marte Vammeli
Orange sal
17:30
Stengt
Best Styrke intervall
Gerd Midtdal
Sal 1
18:30
Stengt
Yoga rolig
Unn Andersen
Sal 1
19:30
Stengt
Styrke og kondisjon
Ylva Axelsen
Sal 1
20:30
Stengt
BEST Slynge
Ylva Axelsen
Sal 1
Fredag 01.03.2024
06:15
Stengt
BEST Bike Intervall (45)
Madeleine Nyland
Sykkelsal
09:00
Stengt
BEST Bike 4 x 4
Tiina Toikka
Sykkelsal
10:00
Stengt
Styrke 45
Tiina Toikka
Sal 1
11:00
Stengt
Pilates
Madeleine Nyland
Sal 1
Lørdag 02.03.2024
09:15
Stengt
BEST Bike Intervall
Siren Hansson
Sykkelsal
10:15
Stengt
Styrkesirkel
Siren Hansson
Sal 1